Використання сервісів пошуковиків у якості проксі

Сьогодні ви дізнаєтесь про не новий, але корисний лайфхак, що дозволить використовувати проксі без додаткових програм на комп'ютері або додатків для браузера.

Якщо блокуються деякі сайти, але є доступ до Google, Bing або Yandex, то можна спробувати обійти блокування використовуючи сервіси цих пошукових систем.

Використання онлайн перекладачів Google, Bing, Yandex в якості проксі

Щоб використовувати Google, Yandex Translate або Bing Microsot Translator в якості проксі, встановіть напрямок перекладу так, щоб цільова мова збігалася із мовою сторінки. Якщо вам потрібно прочитати сайт українською, то онлайн перекладач повинен бути налаштований, наприклад, на переклад з англійської на українську. Після цього натисніть "Перекласти".

Ви також можете використовувати цей сервіс без відвідування сторінок онлайн перекладачів. Для цього просто введіть в адресний рядок браузера:

Для Google Translate:

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=uk&u=https://sestolab.pp.ua

Для Bing Microsot Translator:

https://www.microsofttranslator.com/bv.aspx?from=en&to=uk&a=https://sestolab.pp.ua

Для Yandex Translate:

https://translate.yandex.com/?lang=en-uk&text=https://sestolab.pp.ua

Google Web Light (Mobilizer, Wireless Transcoder)

Наступний спосіб полягає у використанні сервісу Google для генерації мобільної версії будь-якого сайту. Для цього просто введіть адресу сторінки яка вас цікавить у форму нижче і натисніть "Пуск", після чого отримаєте її вміст в очищеному і полегшеному вигляді.

Введіть URL:   Пуск

Ви також можете використовувати цей спосіб ввівши в браузері наступну адресу:

https://googleweblight.com/?lite_url=https://sestolab.pp.ua
Опубліковано: 13.01.2019